Myslíte si, že baroknímu stylu v oblasti interiérové designu již odzvonilo? Nenechte se zmást a podívejte se dnes s námi na fascinující interiéry, ve kterých došlo k dokonalému splynutí barokních prvků a současných moderních trendů.

baroko
Zdroj: freshome.com

Bydlete jako šlechticové

Špičkový australský návrhář Greg Natale se rozhodl smíchat moderní vzory s uměleckým stylem 17. století a výsledkem je tak naprosto netradiční interiér, ve kterém si budete připadat jako v královské paláci. Interiéru, který je zařízený v tomto stylu, dominují odstíny šedé barvy s jemnými doplňky v barvě bílé, což nám dokonale navozuji chladivou atmosféru barokní doby. Tu už jen podkreslí vysoké stropy a luxusní lustry, které vašemu interiéru dodají vzhled šlechtického sídla. Odpoutejte se od nudného designu a vraťte se k baroku!

baroko

Barokní styl jako známka luxusu

Moderní pokoj v barokním stylu je velmi atraktivní a působí značně luxusním dojmem. Honosný lustr, sametové prvky a velmi oblíbený umělecký směr, který učaroval nejednoho historika. Bude se v takovém prostředí líbit i vám? Barokní styl měl původně na člověka přímo vyzařovat svojí vznešeností. Podívejte se na vzorové fotografie v tomto příspěvku a přesvědčte se sami, nakolik se to australskému návrháři podařilo přenést do současnosti. V každém případě jde o atraktivní počin, který si jistě najde své obdivovatele.

baroko

baroko

baroko

baroko

baroko

baroko

baroko

baroko
Zdroj: freshome.com