Popularita multifunkčního venkovního pece-grilu EGG, vyrobeného z patentovaného keramického materiálu, který zaručuje skvělou funkčnost a kvality zařízení, stále stoupá. A to i díky doživotní záruce na tento převratný produkt. Samozřejmě ale pouze v případě, že si pořídíte skutečný originál.

gril Big Green Egg
ilustrační foto: gril-pec.cz

Už to tak ale bohužel chodí, že na tom, co někdo vymyslí a s nemalým úsilím a investicemi vyvine a úspěšně uvede do provozu, se jiní snaží přiživit. Takže napodobeniny Big Green Egg, který pracuje na tisíciletími osvědčeném principu hliněné pece kamado, na sebe nedaly dlouho čekat. Ať už jsou jakékoliv kvality a úrovně, nemohou samozřejmě žádné padělky dosáhnout účinnosti originálu. Jeho parametry jsou totiž založeny na vlastnostech materiálu, speciálně vyvinutého pro účely vesmírného programu NASA, a na promyšleném systému vnitřní cirkulace tepla. Zkrátka Big Green Egg je se svou multifunkčností, patentovanou keramikou, neměnnou zelenou dvojitou glazurou, skvělým servisem a obrovským zázemím tisíců spokojených uživatelů prostě nenapodobitelný.

Patříte-li k vyznavačům keramických pecí-grilů Big Green Egg, možná se rádi zúčastníte tradičního setkání nadšenců na velkém festivalu FLAVOUR FAIR v Holandsku. Každoroční „happening“ se tentokrát koná v neděli 19.6. od 11:30 hodin na adrese Marienewaerdt´t Klooster 5, 4153 RR te BEESD. Akce s neopakovatelnou inspirativní atmosférou nabízí jedinečnou příležitost poznat a okoukat všechny možné způsoby přípravy pokrmů v EGG, které bude na čtyřech stovkách zařízení předvádět cca 300 šéfkuchařů ze sedmi desítek restaurací.

Další podrobnosti na www.gril-pec.cz