Klíčovým faktorem pří výběru osvětlení pro průmyslové areály je převážně jeho funkčnost a hospodárnost.

lamberga
VITIX Art, zdroj: Lamberga

Stále více firem a podniků zvyšuje své nároky také na design svítidla, převážně pak v prostorech, které jsou přístupné jejich klientům. Svítidlo LAMBERGA VITIX Art od českého výrobce LAMBERGA, specializujícího se na vývoj a výrobu LED svítidel pro veřejné osvětlení a osvětlení průmyslových areálů, obchodních center nebo parkovišť, vzniklo z konceptu průmyslového osvětlení VITIX a bylo upraveno na základě požadavků zákazníků tak, aby vhodně doplnilo reprezentativní prostory průmyslových, logistických nebo obchodních objektů. Jeho designová úprava a barevné provedení je variabilně navrhováno ve spolupráci se zákazníkem.

LAMBERGA klade důraz na užitnou a výkonovou variabilitu svých produktů a jednotný a čistý design. Všechna svítidla jsou vyrobena z vysoce kvalitních komponentů. Společnost využívá LED světelné zdroje (diody), dodávané americkou firmou CREE, která je lídrem na trhu. Na vysoké kvalitě finálního produktu se podílí originální optika. Veškeré produkty jsou vyráběny a kompletovány v České republice. Výhodou je značná variabilita nabídky, umožňující rozsáhlé zákaznické úpravy, zaměřené na výkon, povrchovou úpravu, zapojení do řídících a monitorovacích systémů a řadu dalších individuálních požadavků jednotlivých klientů.

Svítidlo VITIX Art je k dispozici v deseti základních variantách, ale díky své variabilitě nabízí velký výběr barev a designů a zároveň splňuje vysoké požadavky na kvalitu a funkčnost. Součástí je skleněný optický systém. Mezi technické parametry patří příkony svítidla až 486 W, nebo světelný tok až 72 617 lm.

O firmě LAMBERGA:
Česká společnost LAMBERGA byla založena v roce 2010 v Brně. Společnost se specializuje na vývoj a výrobu vysoce kvalitních a energeticky úsporných LED svítidel do veřejných prostorů, průmyslových areálů, obchodních center nebo parkovišť. LAMBERGA je ale zároveň schopna zajistit komplexní realizaci projektů nebo jen instalaci svítidel a jejich následný servis. Na svá svítidla LAMBERGA poskytuje záruku 7 let a nadstandardní servisní podporu výrobce na místě instalace. LAMBERGA klade důraz na užitnou a výkonovou variabilitu svých produktů a jednotný a čistý design. Všechna svítidla jsou vyrobena z vysoce kvalitních komponentů. K základním kritériím produkce společnosti LAMBERGA patří flexibilita, úspornost, šetrnost k přírodě, bezpečnost, záruka a špičkový servis. Společnost LAMBERGA má řadu úspěšných referencí, v České republice, na Slovensku i dále v zahraničí. Jedná se například o svítidla ve veřejném osvětlení v Kolíně, Kutné Hoře, Brně, Uherském Brodě, Ostravě, Bánské Bystrici, Topolčanech, Čadci nebo Levoči. Svítila LAMBERGA jsou k vidění také na všech parkovištích obchodního řetězce Globus v České republice, nebo ve výrobních halách společností Škoda Auto, Bohdalické strojírny atd. V současné době proniká také na další zahraniční trhy. Více na www.lamberga.cz.