Hliníková pergola ARTOSI a screenová roleta ALFA-ZIP, to je dokonalá souhra moderního designu a praktičnosti. Samonosná bioklimatická pergola ARTOSI a látková roleta ALFA-ZIP jsou ryze českými výrobky přicházející přímo z vývojového oddělení společnosti ISOTRA.

Pergola ARTOSI byla vyvinutá s důrazem na přesnost, kvalitu zpracování a možnosti individuálních úprav, díky kterým se Vám v mnohých ohledech přizpůsobí. Pergolu je možné namontovat jako samostatně stojící nebo připevnit ke stěně domu. Stojku pergoly je možné individuálně posunout až o 1 m mimo roh pergoly. Jednotlivé pergoly je možné k sebe spojit, přičemž ve spoji v tomto případě zůstává pouze jedna stojka.

Unikátností pergoly ARTOSI je možnost rozdělení střechy na nezávislé sekce, které je možné ovládat samostatně. Můžete tak jednoduše a pohodlně pomocí dálkového ovladače regulovat průchod světla, tepla a vzduchu v libovolné části pergoly podle dopadu slunečních paprsků během celého dne. Vaše večerní posezení zpříjemní LED pásek s volbou teplého nebo studeného odstínu osvětlení.

Společnost ISOTRA vyvinula vlastní screenovou roletu ALFA-ZIP určenou pro zastínění nejen v interiéru, ale i přímo do bočních stran pergoly ARTOSI. Přesto, že pergola dosahuje nejvyššího stupně odolnosti proti větru, tak díky screenovým látkovým roletám docílíte ještě většího komfortu. Box rolety ALFA-ZIP může být namontovaný na fasádu nebo do okenního otvoru pomocí montážních držáků, které ladí s designem boxu a mezi nimi a boxem se nevytváří žádná mezera. Unikátností screenové rolety ALFA je právě využití pro pergoly, kde se dá lehko nainstalovat pomocí speciálního montážního profilu.

Více o screenových roletách naleznete zde.

Bioklimatická pergola ARTOSI může mít na šířku až 4,5 metru, výsuv až 7 metrů a výšku až 3 metry. Díky rozšíření rozměrů pergoly ze 4 na 4,5 metru byla vyvinut další typ screenové rolety, a to ALFA PLUS – ZIP, která nabízí oproti screenové roletě ALFA šíři až 4,8 metru. Pergola a screenové rolety se vzájemně doplňují a vytváří tak dokonalou souhru, která Vám přináší vysoký komfort a pohodlí a zpříjemňuje tak pobyt a relax Vaší rodiny a přátel na zahradě či terase v každém denním i večerním čase.

Napište si o nezávaznou poptávku pergoly ARTOSI na míru zde.