Chcete dýchat zdravý vzduch a nemáte čas vyrazit si do přírody? Pořiďte si ionizátor a dýchejte zdravě.

ionizer
ionizer

ilustrační foto: hledejceny.cz

Trápí vás snad příliš suchý vzduch? Skvělými pomocníky jsou zvlhčovače, které se postarají o optimální vlhkost v každé místnosti.

Zvlhčovače vzduchu zabraňují nemocem
Obzvláště v zimních obdobích, kdy se v místnostech topí, stává se vzduch přesušeným. Jeho relativní vlhkost se pohybuje pouze kolem 20%, což je velmi málo. Optimální teplota by měla být mezi 45% a 60%. Příliš suchý vzduch může způsobit řadu zdravotních problémů, mezi které patří například dráždivý kašel, suché sliznice, zánět nosohltanu, onemocnění dýchacích cest, ale také chronická bronchitida.

Pokud se chcete vyhnout těmto nepříjemným zdravotním komplikacím, pořiďte si zvlhčovač vzduchu, který vám především v zimním období velmi poslouží. Postará se o optimální vlhkost vzduchu, vás nebudou trápit záněty a zároveň se vám bude dobře dýchat.

Dýchejte čistý vzduch a vylečte se z nemocí
Ionizátory jsou stejně prospěšným pomocníkem do bytu jako zvlhčovače. Tyto malé přístroje vytváří záporné ionty (anionty), které jsou pro lidský organismus prospěšné. Působí příznivě na dýchací cesty, pomáhají také v léčbě astmatu a proti alergiím. Navíc zabraňují množení a šíření bakterií a působí příznivě také na psychiku – působí proti depresi a zlepšují koncentraci mysli.

V dnešní době žije většina lidí ve městech, kde není příliš čistý vzduch. Továrny, různé firmy, ale i hustá doprava silně znečišťují ovzduší. To může mít za následek deprese nebo například alergie. Teď se jich ale můžete snadno zbavit díky ionizátoru, který vytváří záporné ionty, jež prospívají tělu. A pokud si nestíháte vyrazit na čerstvý vzduch do přírody, jednoduše si ho vytvořte doma pomocí tohoto malého přístroje.

Zvlhčovačů a ionizátorů se na trhu nachází několik typů, které se liší především svou cenou. Usnadnění výběru vám poskytne portál Hledejceny.cz, který vyhledá veškeré zboží, jež hledáte a porovná ho podle ceny.  Takto si můžete jednoduše vybrat. Všechno je pohromadě a na jednom místě. Nabídka je velmi přehledná a nakupování je velmi jednoduché.