Spousta z nás si díky médiím s podzimem spojuje svátek halloween, a k tomu patří pochopitelně dýně. Proto jsme se jim rozhodli věnovat i my, jelikož dýně se při troše snahy a šikovnosti může stát skvělou podzimní dekorací. Podíváme se tedy dnes na to, jak může dýně po takovém zásahu vypadat.

dýně
Zdroj: digsdigs.com

Jak na to

Předně je důležitý tvar dýně, aby se vám s ní dobře pracovalo a bylo možné ji snadno vydlabat a později nařezávat nožem. Nejprve opatrně odstraníte vršek dýně, a poté pomocí lžíce vydlabete její obsah. Nyní už je řada na vaší fantazii, která si může hrát, jak je jí libo. Přeci jen pro inspiraci přinášíme několik fotografií již dokončených dýní, ze kterých se staly moderní dekorace s vůní podzimu. Třeba vás některá z nich zaujme natolik, že se rozhodnete si ji vyrobit v podobném stylu také. Tuto dekoraci opravdu zvládne v domácích podmínkách vyrobit každý.

dýně

Svíčka nesmí chybět

To, že ozdobené dýně vypadají tak atraktivně, je dáno především tím, že je v nich uložena svíce, která dodává celé dekorace tajuplný vzhled a vyřezané ozdoby na dýni tak mnohem lépe vyniknou. Připravte se na halloween co nejdříve a pusťte se do výroby atraktivní dekorace ještě dnes. Stačit vám bude větší dýně, nůž, lžíce na dlabání, svíčka a kreativní nápad. Ten si můžete odnést z dnešního článku, pokud vás momentálně nic vhodného nenapadá.

dýně

dýně

dýně

dýně

dýně

dýně

dýně
Zdroj: digsdigs.com