Všeobecně je známo, že sklo působí v interiéru luxusním dojmem. Proto se také používá při výrobě nábytku a setkat se tak s ním můžeme u různých prosklených vitrín, konferenčních stolků a podobně. Tak proč si nepořídit i prosklenou skříňku?

skříň
Zdroj: decoist.com

Proč si budete chtít skleněnou skříňku pořídit

Prosklená skříň vám poskytne přehled o uložených předmětech, což můžete využít i v rámci dekorování, kdy za prosklené dveře skříňky umístíte takové dekorace, které chcete vystavit na odiv budoucím návštěvám vašeho domu. Díky sklu navíc budou vně uložené předměty chráněny před prachem a jinými nečistotami. Pořizovat si nemusíte rovnou celou prosklenou skříň, ale stačí i její část. Výrobci nábytku jsou kombinaci dřeva a skla velmi nakloněni, tak neváhejte a využijte této možnosti i vy.

skříň

Mějte své věci na očích

Vystavte si vzácné předměty nebo knihy pomocí praktické skleněné skříňky. Budete je tak mít vždy bezpečně na očích a v případě knih se vám v nich bude také lépe orientovat. I proto skříň můžete umístit v obývacím pokoji, domácí pracovně nebo v dětském pokojíčku. Ne nadarmo se právě prosklené skříně stávají čím dál častěji součástí nábytkových komplexů. Postupně pronikají i do oblasti kuchyňských linek, kde jsou obzvlášť praktické pro přehledné uložení nádobí. Vždy tak budete vědět, kde který talíř či hrníček hledat.

skříň

skříň

skříň

skříň

skříň

skříň

skříň
Zdroj: decoist.com