Váš pracovní stůl by měl být vždy uklizený tak, abyste na něm měli dostatek volného prostoru, ale také aby bylo vše potřebné snadno po ruce. A k tomu vám může posloužit praktický kancelářský stojan, který si představíme v dnešním v článku. Podívejte se společně s námi, jak může být něco současně praktické a elegantní.

stojan
Zdroj: freshome.com

Vše, co potřebujete na jednom místě

Dnes si představíme stojan, který se ukrývá pod názvem Kit Storage Shkatulka. Důvodů, proč si jej po přečtení tohoto příspěvku budete chtít pořídit i vy, je hned několik. Tím hlavním bude elegantní design a precizní zpracování, které se skutečně hodí na moderní pracovní stůl. Další nespornou výhodou, která jej značně odlišuje od běžných kancelářských stojanů, jsou skryté zásuvky, do kterých můžete šikovně ukrýt různé drobné předměty a pomůcky.

stojan

Mramor na vašem pracovním stole

Tento box, který pochází z dílny designérů Dopludo, je vyrobený ze zářivě bílého mramoru a světlého dřeva. Tato atraktivní kombinace skvěle zapadne do každé pracovny. Naskládejte si své propisky, bloky a sponky do přehledného stojanu, který můžete podle potřeby různě přeskládávat. Jednotlivé kousky tohoto stojanu pasují do více pozic, a proto si můžete skutečně vyhrát. Nezapomínejte ani na tajné skrýše, kterými tento elegantní stojan disponuje. Myslíte, že bude slušet i vašemu pracovnímu stolu?

stojan

stojan

stojan

stojan

stojan

stojan
Zdroj: freshome.com