Pokud patříte k těm, kteří nechtějí do vánočních dekorací investovat mnoho peněz a raději si některé vyrobí sami doma, pak pro vás máme zajímavý nápad. Vytvořte si vlastní dekorační řetěz. Znát jej budete pod označením girlanda.

girlandy
Zdroj: decoist.com

Z čeho girlandy vyrábět

V obchodech můžete sehnat řetězy z různých materiálů. Doma bude nejsnadnějším způsobem jeho výroby tvorba z papíru. Přesto se ani zde fantazii meze nekladou – použít můžete i větvičky, šišky, kusy látky nebo plyše. Je na vás, co se vám bude více líbit pro váš interiér. Nejprve si však ujasněte, jak bude vaše girlanda vypadat. Můžete se zaměřit na sněhové vločky, zvonečky, malé sněhuláky nebo třeba jen sněhové kuličky, které se vám podaří vytvořit z kousku jemné vaty. Důraz klaďte na správně upevnění a pevný provázek, který bude girlandu tvořit, a pomocí kterého bude přichycena v interiéru.

girlanda

Jdeme na věc

Nejdříve si připravte všechen potřebný materiál a ujasněte si, jak chcete při výrobě girlandy postupovat. Střídat můžete jak tvary jednotlivých částí, tak jejich barvy. Někteří dají naopak přednost jednotnému stylu, který nám o to snadněji zapadne do interiéru. Vybírat můžete s nepřeberného množství vánočních a zimních motivů. Nejoblíbenější jsou hvězdy, sněhové vločky a tradiční papírový řetěz, který si jistě pamatujete ze svého dětství. Girlandy můžete zavěsit nad okna i dveře.

girlanda

girlanda

girlanda

girlanda

girlanda

girlanda

girlanda

girlanda
Zdroj: decoist.com