Protože se pobyt v sauně stal v poslední době velmi žádaným a atraktivním zážitkem, řada zájemců si pořizuje své vlastní soukromé sauny. Pokud i vy toužíte vlastnit svou saunu a nemůžete se rozhodnout pro konkrétního výrobce, od kterého byste si ji měli pořídit, pak vám dnes usnadníme rozhodování. Saunahouse nabízí kvalitní finské sauny, ze kterých si jistě vyberou i ti nejnáročnější.

sauna
Foto: saunahouse.cz – sauny na míru

Čím jsou tak výjimečné

Prodejců a výrobců finských saun existuje na našem trhu mnoho, avšak pokud hledáte skutečnou kvalitu a zodpovědný přístup, neměla by vaší pozornosti uniknout společnost Saunahouse.cz, která se specializuje jak na finské sauny typizované, tak na sauny na míru. V obou případech se kupující může těšit na kvalitní materiál (červený cedr, africká vrba abachi, hemlock aj.) a precizní provedení. Výběr jednotlivých komponent je na vás. Pokud si však nejste jistí, jaké prvky je vhodné kombinovat, můžete si nechat poradit od odborníků nebo rovnou pořídit některou z typizovaných saun značky Espoo. Jejich výhodou je především rychlá instalace a luxusní provedení, které bude vypadat skvěle v každém interiéru. Je pro vás kvalita a dokonalý design hlavní prioritou? Pak je pro vás Saunahouse tou nejlepší možnou volbou.

sauna

Pro ty náročnější

Toužíte-li po skutečném luxusu i v oblasti saunování, pak pro vás bude správnou volbou některá z luxusních finských saun. Disponovat může například prosklenou stěnou, která je v poslední době velmi oblíbená, nebo kamennými obklady stěn. Výjimkou v dnešní době nejsou ani luxusní světelné terapie v podobě stropních světel či zadního osvětlení za opěrkami. Produkty Saunahouse využívají evropské technologie EOS a Abatec, což zaručuje jejich dokonalé provedení a to za využití těch nejlepších možných materiálů. Máte-li jasnou představu o tom, jak by vaše sauna měla vypadat, můžete si ji nechat vyhotovit zcela na míru podle své fantazie. Milovníci luxusu a skvělého designu si jistě přijdou na své při vytváření kombinací jednotlivých prvků finské sauny. Vybrat si mohou i konkrétní design jednotlivých lavic, z nichž nejluxusnější je varianta Therapy.

sauny

Proč byste si měli saunu pořídit i vy

Pořídit si saunu je natolik snadné, že to zvládne skutečně každý. Vždy budete mít k ruce ochotné pracovníky, kteří vám poradí s výběrem a doporučí jednotlivé části pro vaši finskou saunu. Stačí opravdu málo a můžete využívat všech výhod, které přináší pravidelné saunování, a to v teple svého domova. Finskou saunu využijete nejen jako šikovný prostředek pro lepší prokrvení organismu, ale také jako příjemnou odpočinkovou a relexační činnost, během které se vaše tělo zregeneruje a posílí vaši tělesnou imunitu.

Náš tip: Prodej saun od společnosti Saunahouse.cz