Přední vchod je místo, které vaše potenciální návštěvy spatří jako první, a proto bychom se mu měli zvlášť věnovat. Zaujmout by totiž měl už na první pohled a my si dnes prozradíme, jak toho dosáhnout snadno a bez námahy. Nahlédněte s námi i vy do světa atraktivních dekorací a šikovných nápadů.

dveře
Zdroj: decoist.com

Na prvním dojmu záleží

Vchod je to první, na čem spočine zrak příchozích, a proto chceme-li udělat dobrý první dojem, měli bychom si s jeho výzdobou dát záležet. Neznamená to však žádné složité dekorování a rekonstrukce. Ba naopak – čím méně dekorací, tím líp. O to více budou moci vyniknout. Například pěstěné rostliny ve velkých květináčích po obou stranách vchodových dveří jsou velmi oblíbenou a nenáročnou dekorací. Pokud navíc barva květináčů bude odpovídat barevnému odstíny dveří, tím líp. Výsledný dojem bude dokonalý.

dveře

Atraktivní dekorace pro vaši terasu

Pokud máte před vstupními dveřmi verandu, máte možností dekorování pochopitelně mnohem více. Pořídit si můžete různé stojany na květináče, venkovní posezení, menší stromy v květináči a podobně. Zapomenout byste neměli ani na venkovní osvětlení, které také nemusí být vždy nudné. Buďte nápadití a kupte si takové, které bude odpovídat vašemu stylu dekorací kolem vchodových dveří. Moderní jsou různé lampy ve tvaru luceren, které dodají vašim vchodovým dveřím romantický vzhled.

dveře

dveře

dveře

dveře

dveře

dveře

dveře
Zdroj: decoist.com