Právě jste se nastěhovali do nového bytu či domu a cítíte, že vašemu interiéru chybí jiskra. Jednotlivé místnosti jste obohatili dekoracemi, pověsili jste na stěny obrazy, parapety oken zkrášlili květinami a nábytek dokonale rozestavěli, přesto máte pocit, že je váš domov třeba ještě něčím zútulnit.

kusový koberec
Foto Vopi.cz, koberce Al Mano

Postrádáte jisté oživení a rozzáření místností, ale nejste si jisti, čím váš interiér doplnit. Pak nakupte moderní kusové koberce a rozmístěte je do pokojů dle jejich praktického využití i vašeho vkusu a sledujte tu úžasnou proměnu. Koberce váš domov totiž krásně zabarví a vyplní jinak prázdné plochy.

Kusové koberce mají i plně funkční účinek. Před sedací soupravou příjemně zahřejí nohy, v dětském pokoji se stávají součástí hry a chrání děti před chladem od země a v ložnici vám zpříjemní ranní vstávání i večerní uléhání. Ideální jsou i nášlapy na schody, neboť je chrání před poškozením a obyvatele bytu či domu před uklouznutím a případným zraněním.

kusový koberec
Foto: Vopi.cz, nášlapné koberce na schodiště

Bohatou nabídku kusových koberců klasických, luxusních, moderních, orientálních nebo Lalee naleznete u společnosti Vopi s.r.o. v jejím internetovém obchodě http://www.vopi.cz/. Veliký výběr za skvělé ceny nadchne každého, tedy i toho nejnáročnějšího zákazníka, který zde nalezne koberce plné rozmanitých designů, barev a velikostí, o různé délce a hustotě vlasu vyrobené z přírodních nebo syntetických materiálů.

kusový koberec
Foto: Vopi.cz, koberec Mondo

Hledání vhodných kusových koberců v e-shopu Vopi si usnadníte použitím filtru, kterým váš výběr vymezíte. Stačí definovat barvu, tvar, rozměry, vzor a materiál koberce, z vymezeného výběru vybrat své favority a ty následně objednat. Po doručení koberců už jen zbývá je rozmístit do jednotlivých místností a radovat se ze zabarveného a stylového interiéru.

kusový koberec

kusový koberec

kusový koberec
Foto: Vopi.cz