Sháníte nový, pohledný a kvalitní nábytek do obýváku? V každém případě záleží také na vašich finančních možnostech. Na druhou stranu i špičkový nábytek si dnes lze pořídit za dobré ceny (viz. níže)!

stylový nábytek
Foto: nabytek-helcel.cz

Sedací soupravy – dle čeho nakupovat?

Jak dokazuje tento přehled sedacích souprav, v současné době si na nedostatek jednotlivých produktů na trhu nelze stěžovat. Na co si dát ale při výběru sedačky pozor?

  • Tvar a rozměry: v prvé řadě pochopitelně záleží na tom, jak velký obývák máte, neboť obrovská sedací souprava v menším pokojíku asi není tím pravým. Každopádně můžete investovat do sedací soupravy rohové, jež by Vám s nedostatkem místa mohla „pomoci“.
  • Materiály: v tomto ohledu patří dlouhodobě mezi nejpopulárnější kůže. Vydrží totiž skutečně dlouho, a to i přesto, že se velmi snadno udržuje. Nehledě na to, kožené sedací soupravy vypadají skvěle, takže se stanou dominantou každého obýváku.
  • Pohodlí: sedačka by měla být rovněž dostatečně prostorná, vysoká a samozřejmě pohodlná. Jen je třeba pamatovat na to, že není určena primárně ke spaní, ale k sezení!
  • Umístění: i tím byste se měli zabývat při nákupu sedací soupravy. Záleží na barevném ladění interiéru, osvětlení, rozmístění ostatního nábytku, jakož i oken a dveří.

Další nábytek do obývacího pokoje

Nemá cenu jmenovat veškeré možné vybavení do obýváku, proto na závěr jen připomeňme, že další důležitý nábytek představují obývací stěny, které Vám rovněž musí vyhovovat v mnoha ohledech. Na místo sedací soupravy si navíc můžete pořídit křesla a pohovku do obývacího pokoje, ale je toho pochopitelně daleko více.

Sháníte vysoce kvalitní nábytek (nejen) do obýváku levně? Pestrý sortiment sedacích souprav, obývacích stěn, stejně jako dalších výrobků si můžete pořídit za dobré ceny v e-shopu Nabytek-helcel.cz!