Snad každý, kdo má zahradu, si alespoň občas dopřeje jídlo v okruhu svých blízkých na čerstvém vzduchu. K tomuto účelu jsou nicméně potřeba kvalitní jídelní soupravy, které odolají rozmarům počasí.

TS2
ilustrační foto: teak-shop.cz

Umělý ratan jako špičková náhrada ratanu přírodního

Proč si pořídit nábytek z umělého ratanu? Vždyť se jedná pouze o syntetickou náhražku ratanu přírodního. Ve skutečnosti tomu tak ale v žádném případě není. Umělý ratan je v prvé řadě velice pevný a stabilní, stejně jako odolný proti vlivům počasí. Co to znamená? Nic víc, než že Vám vydrží skutečně dlouho ve stoprocentním stavu, přičemž má stále stejný tvar a barvu. Navíc nemusíte o nábytek z umělého ratanu nijak zvlášť pečovat, v podstatě jej stačí jednou za čas omýt teplou mýdlovou vodou.

Jídelní soupravy z umělého ratanu

Jídelní soupravy z tohoto materiálu nejenže mají všechny výše zmíněné vlastnosti, ale jsou navíc esteticky velice zajímavé. Pokud se chcete přesvědčit, prohlédněte si jídelní soupravy z ratanu, které si můžete aktuálně pořídit. Chcete-li tedy v teplých měsících uspořádat zahradní party, anebo si rádi dáte rodinný oběd na terase, kvalitní a pěkné jídelní souprava Vám nesmí chybět. Dále si lze zakoupit i další ratanový nábytek, tedy sedací soupravy, lehátka nebo pestrý sortiment doplňků a příslušenství.

Tip na závěr: máte zájem o umělý ratan? V tom případě Vám představujeme internetový obchod Teak-shop.cz. Za příznivé ceny zde nakoupíte výše zmíněné jídelní a sedací soupravy i další špičkové výrobky, a to od společnosti Nünning.