Kombinovaná bazénová chemie představuje jeden z nejefektivnějších způsobů, jak se vypořádat s nečistou vodou v bazénu. Pojďme si ji proto představit alespoň v krátkosti o něco blíže.

Probazen2

Kombinovaná chemie jako spolehlivý prostředek pro čistotu vody

Pro čistotu vody v bazénu slouží nejen bezchlorová či chlorová chemie, účinné přípravky zároveň naleznete mezi kombinovanou chemií. S jejich pomocí totiž dosáhnete komplexní péče o kvalitu vody, a to v průběhu celého roku. Během sezóny koupání i po jejím skončení tedy budete moci být naprosto bez starostí. V každém případě je nutné používat tyto přípravky bezpečně, což znamená, že před jejich použitím si vždy nastudujte údaje na obalu!

Kombi tablety Maxi – garance maximální účinnosti

Samozřejmě že v oblasti kombinované chemie existuje řada kvalitních přípravků. Mezi vůbec nejoblíbenější patří špičkové Kombi tablety Maxi, které jsou univerzální v péči o kvalitu vody. Obsahují totiž aktivní chlor, přičemž efektivně zajišťují dezinfekci, vločkování nečistot při zakalení vody i likvidaci řas. Nejste-li si tedy jisti tím, jakou bazénovou chemii vlastně zvolit, Kombi tablety Maxi se mohou stát výtečným řešením.

Lze si pořídit bazénovou chemii levně?

Vzhledem k tomu, že čistota vody v bazénu je enormně důležitá pro lidské zdraví, pořizovací ceny nejsou rozhodně na prvním místě. Na druhou stranu ušetřit při nákupu kombinované chemie rozhodně můžete. Např. v e-shopu Probazen.com najdete příznivé ceny veškeré bazénové chemie, tzn. také přípravků chlorových a bezchlorových, jakož i výrobků pro regulaci pH, tvrdosti vody apod.