Krájecí prkénko vlastní snad každá domácnost a některé jich mají dokonce několik kousků. Těžko se totiž odolává, když na pultech obchodů vidíte kreativní prkénko, které by skvěle do vaší kuchyně zapadalo. Dnes se právě na taková atraktivní prkénka podíváme zblízka.

prkénka
Zdroj: home-designing.com

Nepostradatelný pomocník

Aby se vám v kuchyni dobře pracovalo, musí tomu být řádně uzpůsobena. Vše byste měli mít snadno po ruce a nic by nikde nemělo překážet. A protože krájecí prkénko je nepostradatelným pomocníkem při přípravě jídla, mělo by své místo ve vaší kuchyni mít také. Pokud je nechcete mít jen tak položené na lince, je přijatelná také moderní varianta zavěšení prkénka na stěnu. Pokud si navíc vyberete nějaké z těch atraktivních, snadno se tak stane i dekorací.

prkénko

Vybíráme krájecí prkénko

Na jednu vám výběr prkénka pro krájení pokrmů může připadat snadný, avšak na druhou stranu je to komplikované, pokud chcete takový kousek, který bude i pěkně vypadat. Vždy záleží na tom, v jakém stylu máte kuchyni. Pokud je například laděna do venkovského stylu, pak bude prkénko obyčejné dřevěné, aby sem lépe zapadalo. Pokud ale dáváte přednost jiným stylům, není problém opatřit si prkénko jiné, které bude podle vašich představ. O tom, jak pestrou nabídku má současný trh, se můžete přesvědčit na fotografiích v tomto článku. Tak co, vybrali jste si také?

prkénko

prkénko

prkénka

prkénka

prkénka

prkénka

prkénka
Zdroj: home-designing.com