Stínidlo osvětlení, která slouží zároveň jako tabule, na kterou se dá psát a kreslit křídou, je skvělým výrobkem pro kreativce. Každý detail je pečlivě propracován.

křídové osvětlení
Zdroj: etsy.com

Stínidlo lampy je z recyklovaného materiálu, a dostatečně velké. Dovnitř se dobře hodí třeba úsporná LED žárovka, která vyzařuje příjemné světlo, a přitom téměř nespotřebovává elektrickou energii. Na vnitřní straně stínidla je reflexní stříbrná barva, která maximalizuje světlený efekt. Můžete jej mít ale i v barvě šedé, fialové, modré, růžové a oranžové. Vnější skořepinu s tabulovou úpravou si můžete objednat také v několika barvách. Na obrázcích vidíte černou variantu.

křídové osvětlení
Zdroj: etsy.com

Otvory ve stínidle zajišťují průnik dostatečného množství světla na strop a stěny, a přitom je na lampě stále dostatek místa pro kreativitu a kreslení bílými i barevnými křídami. Vaše lampa tak může vypadat každý den jinak.

Pomalujte ji sami, nebo to nechte vašim dětem, určitě jim uděláte radost. Je to skvělá možnost jak se kreativně vyjádřit. Nechte se tímto nápadem inspirovat, nebo si tuto lampu rovnou objednejte.

křídové osvětlení

křídové osvětlení
Zdroj: etsy.com