žárovka
ilustrační foto: pixabay.com – PublicDomainPictures

O výhodnosti LED osvětlení nemůže být sporu. Mnoho lidí se již přesvědčilo o výhodách, které tento zdroj světla přináší a rozhodli si je pořídit i do své domácnosti.

V domácnostech už se s LED světly setkáváme celkem často. Jak je to ale v případě, kdy je potřeba osvítit velké prostory? Ať už se jedná o různé výstavy, muzea, či společenské akce, možná by vás nenapadlo použít LED osvětlení i tady. A přitom je LED halogen snad nejlepším světelným zdrojem právě pro tyto účely.

LED halogen je moderní alternativou klasických halogenů, která přináší mnoho výhod. Jsou to především:

  • Úspora energie až neuvěřitelných 70 %, oproti klasickému halogenu
  • Snadná regulace intenzity osvětlení, aniž by došlo ke změně barvy světla
  • Světlo, které je velmi příjemné a přirozeně působící
  • Opravdu dlouhá doba životnosti – až 50 000 hodin
  • Velmi nízký výdej tepla – nemusíte se obávat popálení či požáru
  • Žádný výdej UV, ani infračerveného záření – nehrozí blednutí barev a poškození výstavních děl

Sviťte úsporně nejen v domácnostech

LED halogen je ideálním řešením pro osvětlení velkých ploch. Může se využít pro nejrůznější akce, ať už venkovní, či vnitřní, osvětlení děl v muzeích a galeriích a k mnoha dalším účelům. Jestliže jste se tedy rozhodly pořídit si LED reflektor, potom Vás jistě bude zajímat, kde ho koupit opravdu výhodně. Je sice pravdou, že pořizovací cena u tohoto osvětlení je o něco vyšší, než u těch běžných, ale výhody tuto částku zdaleka předčí. Můžete totiž na energiích ušetřit až několik tisíc ročně. Přece jen však nemusíte za LED halogeny platit více, než je nutné. Jestliže zavítáte do Lightparku, potom získáte opravdu kvalitní LED osvětlení za velmi nízké ceny.

Neváhejte udělat něco pro svou kapsu i životní prostředí a sviťte tím nejvýhodnějším způsobem.