Málokdo ví, že i tento africký stát udává styl bytovým designérům po celém světě. A přesto je tomu tak. Elegantní styl marockého interiéru je velmi inspirativní a atraktivní. Nadechněte se vůně Afriky i vy a poznejte krásu tohoto netradičního stylu designu, který vás jistě okouzlí.

interiér
Zdroj: decoist.com

Fascinující spojení několika kultur

Maroko se stalo sídlem přistěhovalců z mnoha rozličných kultur, a tak se není ani čemu divit, že se tento fakt projevil i v oblasti interiérového designu. Interiér, který je zařízený v marockém stylu, tak nabízí skutečně pestrou paletu ornamentů a dekorací z různých koutů světa. Cítit je z něj dálka a dobrodružství, které je s cestováním neodmyslitelně spjato. Láká vás Maroko a jeho netradiční a nezapomenutelný design?

interiér

Africké barvy hrají prim

Barvy, do kterých je marocký interiér laděn, jsou převážně typicky africké – béžová, hnědá, oranžová – zkrátka odstíny, které v této oblasti můžete spatřit nejčastěji. Hlavním symbolem však jsou ornamenty a to skutečně ve všech variantách, které vás jen napadnou. Čím bláznivější barevné a vzorové kombinace zvolíte, tím více jste tomuto stylu blíže. Nezapomeňte ani na využití přírodních materiálů, které jsou s marockým designem úzce spjaty. Vzory, barvy a vše ve výsledku působí naprosto dokonale. Tak takový je současný moderní trend, který si jistě zamilujete i vy.

interiér

interiér

interiér

interiér

interiér

interiér
Zdroj: decoist.com