Chcete bydlet stylově, v těsné blízkosti přírody a s výhledem na město? Nový developerský projekt 142 – RADLICKÁ je pro vás to pravé. Kromě designového bydlení a skvělé dopravní dostupnosti je v okolí novostavby také veškerá občanská vybavenost.

1001
ilustrační foto: 142praha.cz

Tato rezidence vyrůstá na Praze 5 ve svahu mezi Malvazinkami a Radlickou ulicí. V pražských Radlicích tak už v létě 2015 bude k dispozici 35 nových bytových jednotek. V nabídce jsou nejen menší 1+kk, ale také dvoupodlažní high-class mezonety.

Nové byty na Praze 5 s výhledem na východní a západní stranu budou mít velká francouzská okna a budou tak díky nim spojeny se zelení ve svahu. Některé byty mají dokonce vlastní předzahrádky, jejichž kaskádový rytmus umožní majitelům pocit soukromí a také vyhlídku do údolí a na Prahu.

1002

Výhled na Prahu

Na dominantní jižní straně budovy vzniknou lodžie, které zároveň poslouží i jako sluneční clony. V horních ustupujících podlažích budou umístěny velké byty se střešními terasami a nádherným výhledem do krajiny.

Na adrese Radlická budete mít centrum města nadosah ruky. V těsné blízkosti se totiž nachází zastávky MHD nejen metra – B, ale také tramvají a autobusů. I přes snadnou dostupnost do centra Prahy, je v lokalitě Radlic spousta zeleně, parků a sportovišť.

Vše nadosah

Školky, školy nebo obchody? V těsné blízkosti .142 RADLICKÉ najdete všechno, co budete potřebovat, ať jste sami, nebo máte rodinu. Je libo tenis, golf, bazén, nebo fitness centrum? Pár kroků od .142 je veškeré sportovní vyžití. Zajít si po sportovním výkonu na něco dobrého k jídlu nebude vůbec problém, restaurací je v okolí také dostatek.

Ve spodní části projektu vniknou nebytové prostory pro podnikatelské subjekty. Pokud tedy hledáte kancelář či jiné komerční prostory, už hledat nemusíte. Developerský projekt nabídne celkem 995 m2 kancelářské plochy třídy A. Je tak ideálním prostorem pro menší a středně velké společnosti, které jistě ocení netradiční design, vysoký standard vybavení a perfektní dopravní dostupnost.

1003