Podlahám jsme věnovali již mnoho článků, avšak ani jeden se nezaměřil konkrétně na bambusové podlahy, a tak na ně přišla řada právě dnes. Pokusíme se vám například vysvětlit, proč jsou podlahy z tohoto materiálu tak oblíbené, a v kterých místnostech je nejlépe využijete.

podlahy
Zdroj: digsdigs.com

Výhody bambusových podlah

Bambusové podlahy jsou vhodné do jakéhokoliv prostoru, ale například v kuchyni jim to bude slušet nejvíce. Pochopitelně se zde projeví také jejich praktičnost. Tyto podlahy se snadno udržují a velmi lehce je lze v případě potřeby očistit. Navíc jsou odolné vůni poškození vodou, což se opět hodí zejména v kuchyni, kde člověk občas něco rozleje po podlaze. S bambusovou podlahou nemusíte mít ani v takovém případě žádné obavy.

podlahy

V hlavní roli vzhled

Důležitý je pochopitelně také vzhled, ale v tomto ohledu vás bambusové podlahy také potěší. Vypadají velmi elegantně a použití materiál si svůj přírodní vzhled vydrží velmi dlouho. Pokud tedy hledáte takovou podlahu, kterou nebude nutné po nějakém čase měnit, pak pro vás bambus bude tím nejlepším materiálem, pro který se můžete rozhodnout. Podlahy díky bambusu působí velmi atraktivním dojmem, celý prostor opticky zvětší a dodají mu nádech minimalismu, který z bambusové podlahy přímo čiší. Poznejte i vy její výhody a investujte do podlahy, která vám dobře poslouží po celou řadu dalších let.

podlahy

podlahy

podlahy

podlahy

podlahy

podlahy
Zdroj: digsdigs.com