Pracujete často z domu a rádi byste měli patřičné pohodlí a obvyklý kancelářský komfort? Pak pro vás bude skvělým řešením praktický pracovní stolek, který vám bude skvělým pomocníkem.

pracovní stůl
Zdroj: freshome.com

Vše pro vaše pohodlí

Tento druh stolu je určen pro práci vestoje, která se v poslední době stala velmi populární. Stůl je zhotoven tak, aby se co nejvíce přizpůsobil svému majiteli. Nabízí tak pestrou škálu nastavení různých poloh a výšky. A co vše můžete na pracovní desce najít? Tak především prostor pro váš počítač a šikovné uchycení tabletu a telefonu. Skvělým nápadem je i umístění bílé tabulky, na kterou si můžete libovolně psát potřebné poznámky. Chybět nesmí ani podložka pod myš a praktické úložné prostory pro kancelářské potřeby a váš šálek kávy.

pracovní stůl

Skvělý design s důrazem na detail

Předností tohoto praktického stolku není jen její praktické využití, ale také velmi atraktivní design, který ocení především ti z vás, kteří kladou důraz na dokonalé pracovní prostředí. S touto pracovní deskou se vám bude skvěle pracovat, jelikož si ji můžete nastavit do různých úrovní tak, aby vás při práci nebolela záda. Prozatím je tento stolek k dostání ve dvou základních barvách a to světlé a tmavé. Výborně tak zapadnou do každého interiéru a to ať už u vás doma nebo v kanceláři. Vyzkoušejte si, jak lze pracovat pohodlně a co nejefektivněji.

pracovní stůl

pracovní stůl

pracovní stolek

pracovní stůl

pracovní stůl

pracovní stůl

pracovní stůl

pracovní stůl

pracovní stůl
Zdroj: freshome.com