Obyvatelé naší republiky zatím nejsou moc nakloněni výzdobě poštovních schránek, a tak jim ani nevěnují dostatečnou pozornost. Většinou koupí plechovou nebo plastovou schránku, označí ji číslem a tím to pro ně hasne. To je ale obrovská škoda, protože i schránka může vypadat neobyčejně. Podívejme se dnes tedy společně na poštovní schránky v zahraničí.

Home and Family 5243 Final Photo Assets

 

Zdroj: decoist.com

Pryč s nudnými poštovními schránkami

Málokdo z nás si je vědom toho, že poštovní schránku každý náš návštěvník většinou uvidí jako první a je tak v podstatě jakousi naší vizitkou. Zkuste lidem ukázat, že se nebojíte vykouknout z davu a pořiďte si takovou poštovní schránku, kterou budou všichni obdivovat. Někdy k tomu stačí opravdu málo – například přetřít barvou tu stávající, domalovat nějaké ornamenty a podobné detaily. Přizpůsobte si zkrátka schránku tak, aby se vám líbila.

Chic-and-modern-mailbox-DIY-project

Za hranice pro inspiraci

Mnohem pestřejší výběr atraktivních poštovních schránek můžeme vidět v zahraničí. Tam většinou schránky nebývají umístněné na domech jako u nás, ale na samostatném sloupku před domem. Odpadá tak starost, aby schránka designově ladila k samotnému domu, takže majitelé mají volnou ruku, a mohou tak popustit uzdu své fantazii. Vznikají tak někdy opravdu umělecká díla, ale o tom se už můžete přesvědčit sami na přiložených fotografiích. A rozhodně se nebojte načerpat inspiraci.

Fun-and-easy-mailbox-ideaTurn-the-old-mailbox-into-a-trendy-modern-addition-with-a-tinge-of-bonzeDIY-vintage-copper-mailbox-ideaPersonal-stylized-DIY-mailbox-ideaCreating-the-perfect-space-for-your-mailbox

Zdroj: decoist.com