půjčka
Foto: pixabay.com – PublicDomainPictures

Dostali jste se kvůli pozdnímu uhrazení účtu za telefon či jiné banalitě do registru dlužníků a nyní potřebujete půjčit alespoň 20.000,-Kč? V tom případě s důvěrou požádejte o půjčku na webových stránkách tapravapujcka.cz! Nenahlíží do registru dlužníků a peníze budete mít k dispozici velmi rychle.

Přehledná bezúčelová půjčka

Rozhodnete-li se pro tento druh půjčky, můžete ji využít na cokoli. Není vázána pouze k pořízení bydlení, nebo rekonstrukci, zaplatit s její pomocí můžete snubní prsteny, opravu automobilu, nebo kupříkladu nové sportovní vybavení.

Protože při jejím posuzování není nahlíženo do registru dlužníků, jak již bylo zmíněno, může o ni žádat i jedinec, který se v něm z nějakého důvodu nachází.

K získání půjčky není potřeba zástava nemovitosti či jiné movité věci. Postačí vám platný občanský průkaz nebo jiný průkaz totožnosti.

Peníze dostanete k dispozici bez zbytečných průtahů. Půjčka je pro žadatele, kteří splní podmínky, k dispozici ihned po uzavření smlouvy o půjčce. V den, kdy dojde k podpisu smlouvy je částka odeslána na účet klienta.

Smlouva o půjčce je naprosto přehledná, nebudete platit žádné skryté poplatky nebo poplatky předem. Nemusíte se obávat ani podepisování nevýhodných bianko směnek, exekučních zápisů, rozhodčích doložek ani ničeho podobného.

Různě vysoké půjčky

Poskytovány jsou půjčky ve výši 5 000,-Kč, 10 000,-Kč, 15 000,-Kč, 20 000,-Kč, 25000,-Kč a 30 000,-Kč. Splatnost je zpravidla 16 měsíců.

Co budete k vyřízení půjčky potřebovat?

Aby vám byla půjčka poskytnuta, připravte si:

  • Doklad totožnosti
  • Mzdový výměr nebo pracovní smlouvu (je nutné, abyste pracovali na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou)
  • Výpisy z bankovního účtu za poslední 3 měsíce (výpisy z účtu, na který dostáváte pravidelný příjem)
  • Půjčku je nutné vyřídit v Praze

Vyřešte i vy finanční problémy rychle, snadno a bezpečně a radujte se ze slunečného léta!