Hledáte dokonalý pozemek jen kousek od Plzně? Takový, který bude v klidné a bezpečné lokalitě, bude plně vybavený a přitom nebude ležet daleko od města? Přesně takové najdete na Letkově v Podlesí.

Letkov
Foto: pubec.cz – Stavební pozemky pro rodinné bydlení Letkov v Podlesí II

Každý měsíc zmizí z nabídky více než 1 pozemek

Od roku 2012, kdy byl prodej pozemků na Letkově spuštěn, jdou parcely skvěle na odbyt. Zájem neustává, ale naopak roste. A není divu, pozemky jsou výborně dostupné jak z města, tak i z dálnice D5. Přímo do lokality navíc nově zajíždí i trolejbusová linka. Pozemky mají kompletně dokončenou okolní asfaltovou komunikaci, připravené chodníky, nové veřejné osvětlení i vybudovanou zeleň s odpočinkovými zónami, které přímo vybízejí k posezení.

foto

Celkově je už prodáno 57 % pozemků projektu

Pozemky v Letkově jsou kompletně připravené k výstavbě, zákazník tak nemusí řešit přípojky plynu, elektřiny, vodovodu či kanalizace, ani se zaobírat otázkou oplocení. Všechny pozemky jsou kompletně zasíťované a mají jednotné oplocení – směrem do ulice jsou ohraničeny dřevěným plotem, mezi jednotlivými pozemky a směrem k lesu jsou pak obehnány drátěným plotem. A to ještě není všechno.

foto

V plotě jsou zabudována vstupní vrátka, vjezdová brána i kóje na popelnici. Zároveň tu na budoucí majitele čeká nerezová poštovní schránka a zvonek.

Zaujaly vás pozemky na Letkově? Dlouho neváhejte!

Pozemky Letkov jsou cenově dostupné, metr čtvereční tu můžete pořídit už od 1 090 Kč. I proto parcely z nabídky rychle mizí, proto pokud si tu dovedete představit svůj budoucí život, neváhejte příliš dlouho, vámi vybraný pozemek už by nemusel být k dispozici. Od příštího roku se navíc změní zatížení pozemků DPH, takže mnoho parcel nabízených na internetu znatelně prodraží. Lidé, kteří plánují stavbu vlastního domu, spěchají a chtějí koupit vysněnou parcelu ještě letos. Tak si dejte pozor, ať vás nepředběhnou.