Jakékoliv vyobrazení zvířat je velmi oblíbené a setkat se v interiéru tak můžeme s celou řadou obrázků, sošek, povlaků na polštář a podobně. Dnes se ale zaměříme na obrazy a jedno konkrétní zvíře a tím je liška. Toto nenápadné zvíře totiž můžete mít na obraze a postarat se tak o to, aby i váš interiér obsahoval alespoň takto kousek přírody.

obrazy
Zdroj: home-designing.com

Oblíbené liščí motivy

Lišky jsou motiv, který baví nejen interiérové designéry, ale například i návrháře oděvů. Ve světě filmu jste se s liškami už taky mohli setkat v mnoha podobách, takže vás jistě nepřekvapí, že je možné tato zvířata sehnat i ve formě obrazu na stěnu. Můžete využít jednat jejich atraktivní barvu pro oživení interiéru, nebo naopak sáhnout po jednoduché černobílé variantě, která vypadá o něco elegantněji a minimalisticky.

obrazy

Obrazy pro váš interiér

Při výběru obrázku, který by mohl v budoucnosti zdobit váš interiér, bude potřeba se zaměřit na to, v jakém prostředí bude obrázek umístěn, aby bylo možné stanovit pravidla, podle kterých se budete řídit, aby obrázek do interiéru krásně zapadal. Výběr je velmi pestrý a střídají se nejen barevná provedení, ale taky techniky kresby. Obrazy s liščími motivy si díky své jedinečnosti zamilují nejen děti, ale i dospělí. Nemusíte už dál přemýšlet nad tím, jak do interiéru dostat trochu přírody – řešením jistě může být některý z uvedených obrazů.

obrazy

obrazy

obrazy

obrazy

obrazy

obrazy

obrazy
Zdroj: home-designing.com