Každé dítě lákají různé prolézačky, čehož bychom se měli pokusit efektivně využít. Nevydrží vaše dítě u čtení sedět spořádaně na židli u pracovního stolu? Přizpůsobte mu prostor tak, aby se v něm cítilo skvěle a užilo si v něm nejen čtení dobrodružných knížek. Jak? Zkuste například využít pavoučí sítě, kterou dítěti do pokoje pořídíte, a kde tak bude moci trávit svůj volný čas.

síť
Zdroj: freshome.com

Pavoučí síť láká všechny generace

Zavěšená síť v interiéru poskytuje skvělé místo nejen pro dětské radovánky, ale také odpočinek či právě čtení knih. Motivujte děti právě třeba právě tímto doplňkem, který zajisté s nadšením přivítají. Vždy však volte síť určenou speciálně pro tyto účely a to s ohledem na bezpečnost dětí. Stejně opatrně postupujte i při zachycení sítě do volného prostoru, kde klaďte důraz na důsledné zabezpečení a zakotvení. Pavoučí síť láká k sezení totiž nejen děti, s chutí se na uvelebí i rodiče.

síť

Nedostatku místa se už nemusíte obávat

Právě díky šikovnému uchycení pavoučí sítě je její nespornou výhodou to, že nám pomáhá šetřit místo. V interiéru nezabývá volné prostory jiným úložištím, ale využívá mnohdy zcela nevyužívaného stropního prostoru, který se tak velmi snadno stane oblíbeným útočištěm vašich dětí. Síť mohou využít nejen ke hrám, ale také k odpočinku, což je jeden z mnoha faktorů, který uvítají jistě i dospělí.

síť

síť

síť

síť

síť

síť

síť
Zdroj: freshome.com