Najít správný způsob uložení dekorací a knih může být někdy velkým problémem. Nábytek je třeba pořídit takový, který se bude hodit do interiéru, ale současně také musí mít potřebné rozměry. Po čase navíc zjistíte, že vám tento způsob uložení nevyhovuje, a budete chtít nový. Tomu má zabránit nový policový systém, který si můžete libovolně upravovat podle svých potřeb.

police
Zdroj: digsdigs.com

Fantazii se meze nekladou

Originálnost tohoto policového systému pro uložení věcí tkví především v jeho variabilitě, kdy si můžete jednotlivé kousky sestavovat, jak právě potřebujete. Až vás toto rozložení omrzí, stačí opět přeskládat několik dílů policového systému a nový kus nábytku tak bude hned na světě. Tento policový systém je vyroben z břízy nebo ořechu a je zhotoven tak, že k jeho sestavení nepotřebujete žádné šrouby nebo lepidlo. Zvládne jej sestavit opravdu každý.

police

Praktický systém pro náročné

Tento systém, který pochází z dílny Auréliena Veyrata, jistě brzy najde místo v mnoha domácnostech, jelikož přináší oživení do každého prostoru. Jeho design je prostý, minimalistický a vhodný do každé místnosti. Využijte možnosti mít ve svém interiéru policový díl, který hned tak někdo nemá. Získáte kromě atraktivního nábytku také dostatek prostoru na uložení dekorací, knih a dalších drobností. Nápaditých kusů nábytku je čím dál méně, avšak tento policový systém je výjimkou.

police

police

police

police

police

police

police
Zdroj: digsdigs.com