Dřevěné balkony můžeme vídat už na rodinných domech a stavbách z minulého století a jejich obliba neustále přetrvává.

balkon dřevěný
Zdroj: stylovebalkony.cz

V případě moderních novostaveb se obliba dřevěných balkonů zvyšuje, i když je nabídka moderních materiálů na výrobu balkónů mnohem větší, než tomu bývalo v minulosti. Při využití na novostavbách dřevěným balkónům nahrává i fakt, že moderní architektura si žádá využití elegantních přírodních materiálů. A dřevěné balkóny to dokonale splňují.

Samonosné balkóny na novostavby i dodatečné realizace

Mezi nejvyužívanější druhy dřevěných balkónů se řadí zejména samonosné balkóny. Ty mohou být využívány jak na nové projekty, kde budou zakomponovány přímo do stavebních plánů, tak na již stojící stavby. Vždy dokážete najít odpovídající řešení pro vaší stavbu. V tom případě je ale zapotřebí najít firmu, která se v této oblasti specializuje. A těch na našem trhu není mnoho.

balkon dřevěný
Zdroj: stylovebalkony.cz

Klasické dřevěné a alpské balkony

Krása klasických dřevěných a alpských balkónů je na reprezentativních stavbách využívána již několik desítek let. Největší oblibu si tyto druhy balkónů našly zejména v Rakousku a Bavorsku. Právě tyto oblasti jsou pro dřevěné balkóny typické i na novostavbách. Typické je také jejich honosné provedení. A právě na tuto oblast se na našem trhu specializuje firma Stylové balkony.cz. Dokáže na jakoukoliv stavbu zakomponovat klasický nebo alpský balkon. S tímto druhem výstavby má dlouholeté zkušenosti a navazuje na tradiční materiály s dokonalým designem.

balkon dřevěný
Zdroj: stylovebalkony.cz

Pevnost spojená s krásou

Základem každého balkónu ze dřeva musí být kvalitní materiál. Jen tak dokáží být balkóny opravdu odolné a vydrží dlouhá léta ve své původní kráse. Stylové balkony.cz pro výrobu využívají modřínové dřevo opatřené lazurovými nátěry Sigma Coating. Ty zajistí pevnost. Dlouholeté zkušenosti pracovníků, tradičné design a moderní výrobní metody zase dokáží udělat z balkónů opravdový skvost každé stavby. Důležitý je i výběr zábradlí na balkón. Volit můžete klasické nebo okrasné zábradlí.

Tip: Nevíte-li si rady, nechte si poradit přímo od odborníků z www.StyloveBalkony.cz