Většina z nás se na letní měsíce skutečně těší, ovšem během tohoto období mohou nastat situace, kdy mnozí lidé nakonec raději vzpomínají na zimu. Nesnesitelná horka ale nemusejí představovat nepřekonatelný problém…

TL2
Foto: topenilevne.cz, PANELOVÝ VENTILÁTOR FAKIR TV 18

Ubránit se vedrům není příliš složité

Proti horku se můžete bránit mnoha způsoby. Zřejmě nejpříjemnější postup představuje odjet k vodě. Jenže co když musíme být doma či v práci? Samozřejmě je nutné zavřít okna a zatáhnout žaluzie, hodně pít, a to nejlépe chlazené nápoje, jíst spíše lehce a pravidelně nanášet vodu na obličej. Efektivnější řešení pak představuje instalace klimatizace, která je ovšem poněkud drahá a navíc nešetrná k životnímu prostředí. Existuje ovšem ještě jedna možnost – pořiďte si kvalitní ventilátory!

Spolehlivé ventilátory do bytu i kanceláře

Ventilátory do bytu či kanceláře jsou dnes na vysoké úrovni, takže si lze za pár tisíc korun koupit výrobky, které Vás zbaví nesnesitelného horka a budou Vám spolehlivě sloužit po mnoho let. V současné době navíc můžete v této oblasti narazit na celou řadu různých produktů, což znamená, že si lze pořídit levnější stojanový ventilátor anebo dražší panelový ventilátor s ionizátorem.

TL1
Foto: topenilevne.cz

Proč ionizátor? Má to hned několik důvodů. Ventilátory do kanceláře či bytu s ionizací obohacují vzduch v místnosti o záporně nabité ionty. Ty působí kladně nejen na Vaše fyzické zdraví, ale také na psychickou vyrovnanost, neboť účinkují proti depresi. Výrobky s ionizací jsou navíc často opatřeny i zvlhčovačem vzduchu, který se bude hodit převážně v zimě, kdy díky topení klesá v interiérech vlhkost.

Tip na závěr: co takhle zkusit ventilátor ALF DSIV-103B s ionizátorem z internetového obchodu Topenilevne.cz? Vysoká kvalita, nízká cena, pohodové letní měsíce…