Současné trendy a technologie nabízí snadné renovace schodů, které jsou vhodné pro kutily i odborné firmy.

foto schodiště
Foto: topstep.cz

Snadná renovace schodů různých typů

Jakým principem schodišťové systémy fungují, aby byly vhodné pro realizování renovace schodů a schodišť s různým povrchovým materiálem? Jedná se o stavebnicový systém obkladového materiálu, který se namontuje na stávající schody. Díky možnosti obložení schodů TOPSTEP nemusíte řešit bourání nebo přestavbu stávajícího schodiště a navíc ještě ušetříte.

Dřevěné schody

Potřebujete renovovat dřevěné schodiště? Za pomocí hliníkové lišty a schodišťového obkladového materiálu budete mít schody jako nové. Podklad je navíc zpevněn vruty, lepidlem a pěnou, pro co největší fixaci. Nevyměňujte dřevěné schodiště za jiné, vždyť jen tento materiál do domu doopravdy patří a dotváří příjemnou atmosféru!

foto schodiště

Foto: topstep.cz

Kam se hodí obložení schodů

Vzhledem k variabilitě povrchů a materiálů je ideální pro všechny typy budov od rekreačních, našich domovů, po frekventovaná místa. Co „renovační balíček“ stále nedokáže zastoupit a opravit, jsou schodiště na otevřeném prostranství, zvlášť v tuzemsku s četností srážek oblačnosti. Až na tato místa, kde odborníci doporučují především kamenná schodiště, která snesou téměř jakékoliv vlivy počasí, neexistuje prostor, ve kterých by byl nevhodným řešením.

Kde sehnat schodišťové řešení TOPSTEP

Systém pro schody a schodiště k jejich renovaci můžete sehnat přímo na webových stránkách výrobce www.topstep.cz. Na zmiňovaném webu jsou navíc uvedeny doplňující informace a fotodokumentace ukázkové renovace schodiště aplikované na rozdílné podkladové povrchy schodišť s podrobnými popisy.

Kontakt:
PF Postforming s.r.o.
K Mlýnům 80
595 01 Velká Bíteš
Česká republika

infolinka: +420 777 717 111
e-mail: [email protected]
web: www.topstep.cz

schodišťové řešení