Také jste vždy rádi skládali z papíru různé postavičky a ozdoby? Pak vás jistě zaujme i současný moderní trend, kterým jsou ručně skládané origami, které vám pomohou zvelebit váš interiér. Podívejme se společně na to, jak skvěle může taková nenáročná dekorace vypadat.

origami
Zdroj: freshome.com

Origami pro všechny

Na první pohled možná některé origami působí složitě a bezesporu jimi i některé jsou, avšak obchody nabízejí i origami již složené, čímž vám ušetří nejen spoustu času a práce, ale především trpělivosti. Navíc už tento způsob dekorování nebývá zcela výhradně vyroben z papíru, ale i jiných materiálů. Nejčastěji se tak můžete setkat s origami porcelánovými, které mívají často různé barevné nátěry nebo jsou ponechány ve svém původní přirozené podobě. V každém případě jsou skvělou dekorací pro každý interiér.

origami

Nabídka origami produktů je velmi rozmanitá

Origami můžete mít jen jako obyčejnou dekoraci na svém stole či polici, avšak nabídka je natolik pestrá, že se můžete setkat i se stínítky na lampu ve stylu skládaných origami, menších či větších svícnů a stojanů na svíčky. Zajímavě budou jistě vypadat kombinace několika velikostí origami doplňků, které si už jistě sami sestavíte přesně podle svých představ. Ti kreativní z vás jistě nepohrdnou možností vytvořit si své vlastní origami, které může zahrnovat jak ozdoby pro interiér, tak drobné postavičky.

origami

origami

origami

origami

origami

origami
Zdroj: freshome.com