Skoro každý, kdo pracuje v kanceláři, zná velmi dobře situaci, kdy se po celém dni vrátí domů celý rozlámaný, s bolestmi zad, či krční páteře. Že se Vám to také stává? Toto je problém naprosté většiny lidí se sedavým zaměstnáním. Někdo dokonce každodenně.

správné sezení
ilustrační foto: pixabay.com – StartupStockPhotos

Je to způsobeno tím, že naše tělo není na tak dlouhé sezení zatím ještě přizpůsobené, neboť v minulosti byla většina prací pouze manuálních. V sedu tak neumíme příliš dlouho držet tělo správným způsobem a tím pádem dochází k hrbení, či jiným úlevovým polohám, které jsou však pro naše tělo nepřirozené a způsobují bolest.

Dokonce může dojít až k velmi nepříjemným zdravotním komplikacím a trvalým následkům. Chcete tomuto problému předcházet? V tom případě je nutné pořídit si kvalitní židli kancelářskou. A to ne jen tak ledajakou, ale dokonce kancelářskou židli zdravotní.

Aktivní sed pro Vaše zdraví

Nejste si jisti, čí se taková zdravotní kancelářská židle liší od té klasické? Rádi Vám to přiblížíme. Největší rozdíl je v takzvaném aktivním sedu, který na zdravotní židli musíte držet. Nemá totiž klasický sedák, ale pohyblivou plošinu, či půlmíč. Proto musíme neustále udržovat rovnováhu. K čemu je to však dobré?

  • Posilování svalů břicha, pánevního dna, zad a bránice
  • Držení vzpřímeného sedu
  • Úleva od bolesti

Zdravotní kancelářská židle by měla být jasnou volbou nejen pro ty, kteří chtějí přispět zdraví svých zad, ale také pro ty, kteří se chtějí udržovat v kondici. Posilování břicha totiž bude mít také znatelné výsledky.

Seďte bez bolesti a dovolte si soustředit se plně na svou práci. Uvidíte, že i Vaše pracovní výkonnost stoupne.

Jestliže si myslíte, že investice do zdravotní židle musí být drahá, rádi Vás přesvědčíme o opaku. Máme pro Vás totiž velmi výhodné nabídky a ještě výhodnější ceny v kategorii kancelářská křesla akce.