Bydlení v hlavním městě je dnes velmi oblíbené, o čemž ostatně svědčí i přibývající počet lidí, kteří se sem stěhují. Bydlet lze v Praze na různých místech. Velmi oblíbené jsou především tradiční čtvrti, jež jsou nedaleko samotného centra Prahy. Pokud aktuálně sháníte nějaký menší byt právě v hlavním městě, jste na správné adrese. My vám doporučíme celkem 3 menší byty, které jsou aktuálně k dispozici v nabídce společnosti Homeland.

Byt 2+1v Praze 5 Košířích

Výbornou volbou je například bydlení v rámci známého projektu Vila Vojanka. Právě tady je aktuálně k dispozici byt 2+1. Vila se nachází v lokalitě Prahy 5, v Košířích a jedná se o historický objekt po komplexní rekonstrukci. Byt o dispozici 2+1 je v prvním nadzemním patře a vyznačuje se samozřejmě mnoha moderními vymoženostmi. Za zmínku určitě stojí krásné stylové obklady italské provenience, dřevěné podlahy, tradiční špaletová okna ze dřeva, bezfalcové vstupní dveře a jiné vychytávky. Okolo objektu je veškerá občanská vybavenost. Jen nakoupit lze vyrazit do nákupních center Nový Smíchov či Anděl. Budete tam za 5 minut.

Byt 2+1v Praze 6 na Břevnově

Pokud hledáte prodej bytů v Praze 1, určitě se vyplatí zabrouzdat i jinam. Vždyť třeba taková Praha nabídne spousty zajímavých alternativ. Naším druhým tipem je bydlení u břevnovské třídy s plnou občanskou vybaveností. Zdravý život vám zajistí už jenom park Ladronka. Dopravní spojení do centra Prahy je optimální. Rozloha bytu činí 79,4 m². Použity jsou v něm ty nejkvalitnější materiály.

Byt 2+ kk na Smíchově

A co třeba taková Praha 5? Právě tady je v nabídce Homelandu byt o dispozici 2+kk a rozloze 104,5m². Užívat si budete moci pohodlí nejen v interiérových prostorách, ale i na panoramatické terase od ploše 39,5 m². Ze třetího patra rozhodně uvidíte. Dopravní dostupnost této části prahy je ideální. Jinak upozorníme také na prodej bytů na Žižkově, který stojí také za prohlídku.