Sklopné stoly, o kterých dnes bude řeč, jsou vhodné především do malých prostor, ve kterých chcete ušetřit každičké volné místo. jsou nejen praktické, ale i skvěle vypadají, takže pokud máte občas problém s nedostatkem volného prostoru v interiéru, měli byste o jejich pořízení začít uvažovat.

stolky
Zdroj: decoist.com

Stolky, které jsou stále mezi trendy

Začneme tím, že podíváme na to, jak takové sklopné stolky vlastně vypadají, a proč bychom se jich neměli bát ani v moderních interiérech. Jedná se totiž o velmi atraktivní kousek, u kterého nemusíte mít obavy, že by brzy vyšel z módy. Sklopné stolky se totiž na pomyslné špici drží již několik let a hned tak své místo neopustí. Pro některé je tento typ stolků jediným řešením při nedostatku volného místa, jiní si je pořizují právě kvůli tomu, že vypadají velmi originálně a v interiéru dokáží zaujmout.

stolky

Kde jej využijete

Využití najdou sklopné stolky jak ve vaší pracovně, tak například i obývacím pokoji. nabízí totiž velmi pestré možnosti využití. Kromě samotné sklopné desky obsahují většinou i přídavné plochy pro uložení věcí, což je opět jedna z mnoha výhod tohoto typu stolků. Využití zkrátka najdou v každé místnosti, na kterou si vzpomenete a může jít třeba i dětský pokoj, kde odklopení stolku získají vaše děti větší prostor pro své hry. Poté mohou stůl zase snadno sklopit a využít jej jako pracovní plochu pro kreslení.

stolky

stolky

stolky

stolky

stolky

stolky
Zdroj: decoist.com