Rádi byste požádali některou z osvědčených firem o pomoc při správě Vašeho majetku?

svjonline
ilustrační foto: svjonline.cz

Svěřte se Váš majetek do péče Správy nemovitostí Praha. Společnost Parkers je skutečným specialistou na správu společenství vlastníků jednotek a bytových družstev. U společnosti Parkers si můžete objednat komplexní služby v oblasti správy nemovitostí nebo využít pouze některou z dílčích služeb.

Ačkoliv Správa nemovitostí Praha 3 je pražskou renomovanou firmou, své služby nabízí také dálkově v dalších městech v České republice prostřednictvím služby IFM24.Tato služba je tedy ideální pro všechny, kteří by rádi spolupracovali s firmou Parkers, ačkoliv se jejich nemovitost nenabízí v metropoli České republiky. Tato služba je nonstop a zahrnuje vedení účetnictví, předpisy a vyúčtování záloh. Tyto zvýhodněné služby můžete získat od 119 Kč bez DPH za měsíc. Se zakoupenou službou můžete získat také nástroj na sdílení informací ve Vašem SVJ, interaktivní nástěnku, na kterou můžete vystavit veškeré důležité informace, i diskusní fórum. Váš účet v IFM 24 může obsahovat také sklad veškerých dokumentů, které souvisí s Vaší nemovitostí, přehledné kontakty na vlastníky, tiskové sestavy i knihu pošty. Více informací se o této službě dovíte na této webové adrese www.svjonline.cz.

Společnost Parkers zajišťuje také ekonomické a technické náležitosti. Dostatečně přehledně budete mít zpracováno vedení účetnictví včetně sestavení účetní uzávěrky, mzdové a personální agendy statutárních orgánů, mzdové a personální agendy zaměstnanců i roční zprávy o hospodaření.