Pokud chcete navodit příjemnou vánoční atmosféru ve svém interiéru, neměli byste zapomenout na místnosti, kde vánoční dekorace nejsou tak úplně tradiční. Jedním z často opomíjených míst pro kreativní vánoční výzdobu je ložnice a my vám dnes ukážeme několik nápadů, jak ji můžete vyzdobit právě vy.

ložnice
Zdroj: home-designing.com

Barevné variace jsou sázkou na jistotu

K Vánocům neodmyslitelně patří kombinace červené, zelené a bílé barvy. Proto právě ty budou tvořit základ našich dekorací. Pokud nechcete utrácet za různé vánoční doplňky, přineste si domů několik smrkových větviček. Ty můžete libovolně upravovat, zkracovat a věšet ve svém interiéru. Větve můžete nechat v jejich přirozené podobě nebo je dozdobit například papírovými hvězdami či barevnými stužkami. Na okně by vám neměly chybět sněhové vločky. Pokud nejste natolik šikovní, abyste si je zvládli vyhotovit sami, můžete si je zakoupit jako samolepky na sklo.

vánoce

Vánoce, kam se podíváte

S barvami si můžete vyhrát i co se týče vašeho povlečení. To totiž tvoří velmi výrazný prvek každé ložnice, a proto už jen jeho samotná barva mění celkové vnímání prostoru. Stejně jako v každé jiné místnosti, bude i zde skvěle vypadat dekorační věnec nebo svíčky, které k Vánocům neodmyslitelně patří. Nevynechejte při vánočním dekorování ani ložnici, která si jistě také zaslouží vaši pozornost. Vychutnat si vánoční atmosféru tak budeme moci v celém interiéru.

vánoce

vánoce

vánoce

vánoce

vánoce
Zdroj: home-designing.com