Nová moderní koupelna upoutá pozornost sladěním všech hlavních částí, jako je vana, umyvadlo, skříňky spolu s menšími doplňky.

baterie
ilustrační foto: pixabay.com – Unsplash

Vodovodní baterie jsou takovým šperkem, který vytvoří celkový dojem. Nabídka tvarů je velmi pestrá – firma Ravak spolupracuje s talentovanými návrháři, takže vedle klasických vodovodních baterií nabízí i luxusní designová řešení.

Pitná zdravá voda z nových vodovodních baterií

Vodu potřebujeme nezbytně ke svému životu a v domácnosti ji získáváme „otočením kohoutku“. Aby byla voda zdravotně v pořádku, musí protékat nezávadným prostředím. Vodovodní baterie Ravak jsou vyrobeny z vysoce jakostní mosazi, která je potažena silnou vrstvou chromu. Několik plastových sítek v perlátoru zabraňuje usazování vodního kamene. Ergonomické praktické páky umožňují snadné a hygienické ovládání.

Nové baterie v nové koupelně

Při budování nové koupelny, ať už v novém domě či v rámci rekonstrukce, získá majitel novou wellnes zónu vybavenou podle nejnovějších trendů. Dřívější koupelny si byly velmi podobné malým prostorem a stejným vybavením, na výběr moc nebylo. Dnes je přístup k této místnosti jiný, a to se odráží i v jejím vzhledu. Kdo má možnost koupelnu zvětšit nebo si rovnou vybudovat velkou, ten to udělá. Na výběr je velké množství van, umyvadel, koupelnového nábytku i doplňků. K vanám a umyvadlům pak nezbytně patří vodovodní kohoutky.

Stylově sladěné vany, umyvadla a vodovodní baterie

Celou koupelnu lze vyladit do posledního detailu. V Ravaku vytvořili několik konceptů v jednotném designu, to znamená, že k vaně, umyvadlu, skříňkám určitého typu patří i tvarově vhodné vodovodní baterie a další doplňky. Každý koncept se vyznačuje určitými liniemi a tvary, má hrany, nebo naopak hladí svou oblostí. Na výběr jsou i různé velikosti zařízení, aby se jimi daly zařídit jak velké, tak malé koupelny.