Dnes se na skok podíváme do slunného Řecka, kde navštívíme ostrov Santorini a podíváme se na úžasnou tamní architekturu, která vás jistě okouzlí. Vydejte se s námi také do světě bílých stěn, romantických západů slunce a fascinujících mořských scenérií, za kterými si můžete vydat i vy.

resort-Santorini-10
Zdroj: freshome.com

Řecké kouzlo sněhově bílých stěn

Konkrétně se dnes podíváme do střediska Porto Fira Suites, které je u turistů velmi oblíbené právě pro svoji jedinečnou architekturu. Středisko se skládá z několika jednotlivých bytů, kde každý z nich svým návštěvníkům nabízí překrásné výhledy na moře, a to třeba rovnou z bazénu. Dokonale vypadají i bílé stěny, které jsou pro Řecko všeobecně typické stejně jako výrazně zaoblené stropy, minimalistický styl bydlení a kontrastní tmavé doplňky.

design-resort-Santorini

Jednoduchost a prostornost

Pokoje v tomto středisku jsou prostorné a mohou se pyšnit jednoduchým vybavením a atraktivním designem. Dřevěné trámy a tradiční řecké koberce vytvářejí jemné prvky interiéru, ve kterém se každý návštěvník jistě musí cítit příjemně. Snídat můžete s pohledem na vycházející slunce venku na terase, která do celkového konceptu řecké architektury zcela zapadá. Pokud i vy toužíte poznat jedinečný styl, kterým Řecko disponujete, určitě jej neváhejte navštívit a na vlastní oči se přesvědčte o tom, jak fascinující tamní architektura je.

resort-Santorini-2resort-Santorini-3resort-Santorini-4resort-Santorini-7resort-Santorini-8
Zdroj: freshome.com