Kancelář je prostor, který musí být reprezentativní a současně maximálně funkční. Stejná kritéria by měla splňovat i domácí pracovna – tedy pokud chcete, aby vaše práce byla maximálně efektivní.

kancelář
Zdroj: Officeoutlet.cz, referenční foto: Machine House

Myslíte, že je moderní kancelářský nábytek drahý? Vyvedeme vás z omylu, pořídit ho nyní můžete opravdu levně.

Kancelářský nábytek za zlomek původní ceny

Jestliže se chystáte koupit kancelářský nábytek, hledejte chytře. Nabídky různých designových studií bývají sice plné super moderních kousků, za ty ale draze zaplatíte. I nábytek, který je k mání v běžných obchodech, není zrovna levnou záležitostí. Jak z toho ven? Možnost je jediná – vsadit na nabídku od OfficeOutlet.

V čem je nábytek od OfficeOutlet jiný

OfficeOutlet to je bazarový kancelářský nábytek. Není to ovšem bazar, ve kterém najdete staré „obouchané“ skříně nebo rozvrzané židle. OfficeOutlet to je prémiová nabídka již použitého nábytku, který ovšem vypadá a funguje stejně jako nový. Zároveň to rozhodně nejsou nějaké staré kusy nábytku, které nikdo nechce ani zadarmo. V nabídce OfficeOutlet se nachází výhradně moderní kancelářské vybavení.

zasedací místnost
Zdroj: Officeoutlet.cz, referenční foto: Film United

Nabídka předčí vaše očekávání

V bazaru najdete levný nábytek v různém provedení. Vybírat můžete podle druhu dřeviny, ze které je nábytek vyroben (ořech, hruška či buk) nebo podle jednotlivých řad. Najdete zde i super designové kousky jako je například nábytek z řady Steelcase javor, který kombinuje bílou a přírodní barvu dřeva. Koupit zde můžete i kompletní kancelářské sestavy. Vybírat je možné i jednotlivé kusy, takže si můžete sestavit kancelář či domácí pracovnu přesně podle vašich představ.

sklad s kancelářským nábytkem
Zdroj: Officeoutlet.cz, sklad s kancelářským nábytkem

Měli byste vědět

Nábytek od OfficeOutlet je možné koupit na oficiálních stránkách společnosti. Pokud se o jeho kvalitě budete chtít před koupí přesvědčit, není nic jednoduššího, než navštívit show room, který se nachází v Jesenici u Prahy.