Že je počasí nepředvídatelné a dokáže mnohdy pěkně potrápit, ví jistě už každý majitel venkovního bazénu. Pořiďte si bazén do svého interiéru a staňte se naprosto nezávislími na počasí.

bazén
Zdroj: decoist.com/

Bazén můžete umístit kamkoliv

Stejně jako venkovní bazény se i ty interiérové vyrábí v různých tvarech a velikostech. S pokročilostí dnešní techniky však není problém vyhotovit bazén na míru, což ocení zejména ti, kteří mají ve svém domě volný prostor atypických rozměrů. Nejčastěji bývají interiérové bazény obloženy dlažbou a to se speciálním protiskluzovým povrchem, aby se předešlo nebezpečí pádu. Dokoupit však můžete i celou řadu dalších doplňků, stejně jako k bazénům venkovním.

bazén v interiéru

Zaplavte si i v zimě

Výhodou interiérových bazénů je pochopitelně zejména skutečnost, že si v nich můžete zaplavat celoročně. Věřte, že se nic nevyrovná plavání ve vyhřátém bazénu, když za okny pozorujete padající sněhové vločky. Novinkou nejsou ani interiérové prostory pro bazén, jejichž střecha či boční stěna lze odklopit v případě slunečného počasí. Jedná se však už o poměrně finančně náročnější investici. Bohatě si vystačíte s tradičním interiérovým bazénem, v kterém si můžete zaplavat skutečně kdykoliv. Péče o něj není o mnoho náročnější než péče o klasický zahradní bazén, takže se nemáte čeho obávat. Nebuďte už déle závislí na počasí.

interiérový bazén

bazén v interiéru

bazén v interiéru

interiérový bazén

bazén v interiéru

bazén

bazén

bazén v interiéru

bazén

bazén

Zdroj: decoist.com/